Aktorja e humorit Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjetet sociale dhe herë pas here bën bashkëbisedime virtuale me ndjekësit e shumtë, ku nuk ngurron të kthejë përgjigje për çdo lloj pyetje që i bëhet. Edhe kete herë ajo i është përgjigjur ndjekësve të saj.

Ndjekësja: Dua një burrë ma gjej një aman

Rudina: Po lashë Markun, do të them të parës

Ndjekësja: Nga të vjen gjithë ajo energji o gocë? Na trego sekretin

Rudina: Nuk e di. Faleminderit shumë! Ama ka raste që jam e pjerdhur komplet

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndjekësja: A mendon ndonjëherë ta lësh Markun? Vëllai im vdes për ty. Është i divorcuar

Rudina: Jo mi non, nuk e ndërroj Markun për mblesëri. Veç po e bëri veten

Ndjekësja: Më shumë do vjehrrin apo vjehrren?

Rudina: Vjehrrin normal! Nga të gjitha vjehrrit që kam patur në jetë, Preng Frroku’n dua më shumë. Nga vjehrrat kam dasht një tjetër, po nuk e them dot cilën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb