Në një ditë të veçantë si 7-Marsi, aktori i humorit Romeo Veshaj i ka dedikuar disa fjalë të ndjera nga ana e tij dhe Donaldit aktorit të njohur Agron Llakaj.
Romeo ka publikuar një foto ku shfaqet me aktorin Llakaj dhe Donaldin në rrjetin social “Instagram”, teksa e falenderon për gjithçka që ka bërë për ta.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Gëzuar 7 Marsin mësuese! Je njeriu i palodhur që na bëre këta që jemi sot! Faleminderit për gjithçka që na ke dhënë! Të duam shumë”, ka shkruar Romeo bashkangjitur postimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb