Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi  ka akuzuar kryeministrin Edi Rama për përdorimin e helikopterit të ushtrisë për udhëtime private.

Me një postim në Facebook ai e ka konsideruar këtë të turpshme dhe të pafalshme teksa vendi ndodhet në një emergjencë nga zjarret.

Ai i ka bërë thirrje drejtëisë të hetojë dhe të ndëshkojë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb