Ka ardhur reagimi i parë nga radhët e LSI pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor për të lënë në fuqi 30 qershorin si datë të zgjedhjeve vendore.

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, shkruan në “Facebook” se Kolegji Zgjedhor vendos edhe për tredhjen e qenve të rrugëve, nëse ia kërkon Babloku.

Sipas tij, vendimi i Kolegjit është një vendin hiç, zero dhe idiot për ca zgjedhje që nuk ekzistojnë.

“Kolegji zgjedhor vendos edhe per tredhjen qenve te rruges po ja kerkoi Babloku!! Babloklokezit e kolegjit zgjedhor ose anetaret e estrades rilindase mund te vendosin pa frike edhe per tredhjen e qenve te rruges po jua kerkoi Babloku. Sot dhane nje vendim hiç, zero dhe idiot per ca zgjedhje qe nuk ekzistojne.

Ndaj cdo ceshtje qe te keni o njerez qe nga konflikti per riparimin e murit te ëc,dhunen ndaj maceve,tredhjen e qenve te rruges etj cojuani ketyre idioteve se japin vendim keta boll t’jua kerkoje Babloku”, shkruan Vasili.

Vasili Vasili[/caption

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb