Presidenca ka reaguar përmes këshilltarit për mediat Tedi Blushi lidhur me vendimin e Gjykatës Kushtetuese për Presidentin Ilir Meta.

Zero suprize per Presidencen shkruan Blushi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: