Shtatori, koha për të rinisur dhe shumë dëshirë për të ndryshuar. Ndoshta asnjëherë kaq shumë sa këtë vit, për shkak të pandemisë dhe frikës për një valë të re.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Kështu pas kthimit nga pushimet, vjen gjithmonë një energji e re. Ja disa nga trendet për këtë vjeshtë 2020, inspiruar nga look-u i yjeve protagoniste të festivalit të 77-të të kinemasë në Venecia. Mbi të gjitha ekziston dëshira për romantizëm.

Prerjet e flokëve janë jo shumë të shkurtra, duke lënë vetëm qafën zbuluar. Ja disa ide nga yjet për tu kopjuar nga të gjitha femrat.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: