TIRANE


Lind Islami dhe Venera Lumani janë një ndër çiftet më romantike të shoë bizz-it shqiptar. Dashuria e tyre i ka rezistuar kohës dhe është kthyer në një shembull të për shumë të rinj.


Projekti i fundit i Lind Islamit në Kënga Magjike “Ti m’ke rrit” është pritur mjaft mirë dhe është pëlqyer shumë nga të gjithë. Suksesin e këngës Venera dhe Lindi kanë vendosur ta festojnë larg Shqipërisë, në Vienë.


“Gjithmonë pranë teje dashuria ime e ëmbël”, shkruan këngëtarja në fotot romantike me Lindin. Kujtojmë që pak kohë më parë Lindi propozoi për martesë Venerës dhe pritet që të martën së shpejti.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb