David Beckham u kritikua ashpër online për puthjen në buzë të vajzës së tij 12-vjeçare Harper Seven Beckham, gjë që shumë përdorues të mediave sociale e shohin “të papërshtatshme”.

Ish-ylli i futbollit ndau një video në Instagramin e tij ku shfaqet Harper duke aplikuar grim në fytyrën e tij teksa po bëhej gati për shfaqjen e Javës së Modës në Paris të Victoria Beckham.

Disa përdorues shkuan në X (Twitter) për të shprehur shqetësimet e tyre dhe për të kritikuar Davidin për puthjen në buzë me vajzën e tij.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“David Beckham kjo është e gabuar në shumë mënyra. @victoriabeckham bëhu nënë dhe shpjegoji pse kjo është e gabuar,” komentoi një përdorues në video.

Një tjetër shkroi: “Unë i kam mbështetur Beckhams vite më parë për këtë, por tani është thjesht e gabuar. Ajo nuk është më një foshnjë e vogël. Ajo është pothuajse një adoleshente, një zonjushë.”

Kjo vjen vetëm katër muaj pasi David Beckham ndezi polemika duke i dhënë Harper një puthje gjatë koncertit të Harry Styles, një foto të së cilës ai e postoi më vonë në rrjetet sociale.

SHOWBIZZ

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: