Nuk ka nevojë për shumë komente, Morena Taraku është gjithmonë në optikën e fansave sa herë që publikon, video ose foto në rrjete sociale.

E kështu ka ndodhur së fundmi, ku artisja shqiptare, është shfaqur me bikini dhe i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

Në postimin e fundit ajo shfaqet shumë provokuese, e duket, se po i shijon në maksimum pushimet në Dubai.

“55 gradë”, shkruan Morena përbri fotos së postuar.

Kujtojmë se “Money” është hiti i saj i fundit dhe ka ardhur në bashkëpunim me reperin Fero.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: