PRISHTINE- Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli do të mbajë sot homazhe te varri i ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova.

Sipas mediave kosovare, mësohet se pas homazheve, kryetari Veseli po ashtu do të vizitojë familjen Rugova, në shtëpinë e saj, në lagjen Velania.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: