Aktorja meksikane, Angelique Boyer është ndjerë në sikllet në paraqitjen e saj të fundit.

Teksa ka marrë pjesë në një event prestigjioz në Meksikë, ajo harroi se kishte veshur mbrapsht fustanin e dizajnuar enkas për të.

Duke e veshur në anën e gabuar, Angelique bëri që të zbulohej më shumë se ç’duhet te pjesa e gjoksit, nje pjesë e dizajnuar për pjesën e shpinës.

Ajo më pas e ka ndërruar dhe e ka veshur fustanin në anën e duhur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb