Zhveshja e yjeve në tapetin e kuq është kthyer tashmë në një trend. Një nga ato që nuk rrinë dot pa u zhveshur është Maitland Ward. Aktorja amerikane ka zgjedhur një gjethe të madhe si veshje në një festë në Los Angeles. “Veshja” e saj ishte stiluar nga Adolfo Sanchez. Por kjo nuk është hera e parë e veshjeve ose zhveshjeve të Ward.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: