SHBA

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua ndarja e çmimeve “Grammy Awards 2019”. Gjatë parakalimit në tapetin e kuq, personazhet e njohur janë komentuar për veshjet e tyre të mira ose të tmerrshme.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Mes personazheve të veshur më mirë kanë qenë edhe Jennifer Lopez, Dua Lipa, Lady Gaga, Bebe Rexha. Ndërsa ato më të veshura keq ishin Katy Perry dhe Cardi B, me të cilat janë bërë edhe meme.


Nata e 10 shkurtit ishte e mbushur me momente argëtuese që do të mbeten gjatë në memorien e të gjithëve. Fustani i Katy Perry-t është një ndër memet më të famshme që po qarkullojnë në internet. Disa e krahasuan me cup cakes e disa me një torte, Barbie. Këngëtarja Cardi B është krahasuar me personazhin negativ të kartonëve Ursulën.
(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb