KALIFORNI-Si çdo vit edhe ketë herë Coachella me veshjet e saj rikonfirmon që është eventi social më i dashur i vitit.

Duke folur për stilin ajo e Coachella duket se i përket një universi mode shumë larg nga pasarelat dhe trendet e momentit.

Veshje të gjata, trasperente, të zeza, të bardha, kurora në kokë, gërsheta, çizme dhe sandale gladiatorësh, ja një seri veshjesh për tu kopjuar me look-un e Coachella.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: