Tenistja profesionale Angelina Graovac thuhet se ka hapur një llogari në OnlyFans në një përpjekje për të mbështetur karrierën e saj.

19-vjeçarja ka luftuar për të hyrë në skenën e Grand Slam që nga debutimi i saj në 2018.

E rregullt në ITF Tour, ajo ka fituar vetëm tetë nga 36 ndeshjet e saj të vetme në karrierë dhe është ende në pritje për të fituar një renditje botërore WTA.

Sipas mediave zvicerane Blick dhe Nau, Graovac ka hapur një OnlyFans për të shtuar fitimet e saj.

Më shumë se 24 milion përdorues thuhet se janë ndjekës në OnlyFans, ku vajzat postojnë foto nudo në këmbim të parave.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: