TIRANE

Dafina Zeqiri ka treguar se është shumë e lidhur me mamanë e saj dhe në për ditëlindjen e së ëmës, këngëtarja ka zgjedhur një urim të veçantë. Ajo ndau me ndjekësit një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku shkruan: “Gëzuar ditëlindjen mami! Të dua!”

Por, pas fotos së parë, Dafina postoi edhe një “bitumoji” që qëndron para një dere, ku shkruhet “vetëm legjendat”, duke i treguar kështu të gjithëve statusin që ka mamaja e saj.

  • foto galeri

Mamaja e këngëtares duket se e shoqëron të bijën kudo, sepse postimet e saj në rrjete sociale me Dafinën janë të shpeshta. Shumicën e pushimeve ato i kalojnë bashkë dhe duken si të pandara nga njëra-tjetra, ndërkohë Dafina nuk i kursen dedikimet e ëmbla me fjalë zemre për të.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: