Këshilli i Lartë i Prokurorisë në vijim të mbledhjes së datës 30.11.2022, në seancën e sotme plenare datë 02.12.2022, hodhi shortin duke përcaktuar 20 prokurorë të Republikës që do të vlerësohen nga ana etike dhe profesionale, gjatë vitit 2023.

Së bashku me prokurorët u përzgjodhën edhe relatorët përkatës si dhe këshilltari ligjor që do të merren me procedurat e vlerësimit, sipas tabelës të mëposhtëme.

Okk
Okk

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: