“Shkova në shtëpi me të brendshme të tejdukshme – i dashuri im nuk dinte çfarë të bënte”, ka thënë Vicky Pattinson

Vicky Pattinson ka treguar befasisht se është e lidhur me Ercan Ramadanin, një personalitet i reality show me kombësi turke, teksa ka pozuar me të brendshme të tejdukshme duke thënë se jeta e tyre seksuale ka shpërthyer gjatë izolimit në pandemi.

Vicky ka thënë se pasioni i saj për të brendshme i është shpërblyer në dhomën e gjumit për ta gjallëruar jetën e seksuale sidomos gjatë lockdown.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ish ylli i “Geordie Shore” (34 vjeç, ka thënë së partneri i Ercan Ramadani (28) “nuk dinte çfarë të bënte” dhe “mendoj se ishte një truk” kur ajo shkoi në shtëpi pas një seti fotografik e veshur me të brendshme seksi.

Në një intervistë ekskluzive, Vicky ka pranuar së “ishte e vështirë që të grisnin veshjet e njëri-tjetrit, kështu që vazhdimisht rrinin praktikisht të zhveshur gjatë pandemisë por seksi e ka ndezur me shumë lidhjen e saj dy vjeçare.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb