Victoria Beckham është përkufizimi i një kameleoni të modës. Dizajnerja dhe sipërmarrësja u pa në rrugët e Nju Jorkut në një natë me bashkëshortin e saj David, e veshur me nuancat e gjelbër. Për rastin romantik, Victoria ndërthuri elemente femërore dhe mashkullore – e veshur me një fustan klasik elegant mbi një pallto të gjerë.

Fustani i saj luksoz jeshil i errët paraqiste një printim të sofistikuar me lule në një nuancë të murrme, ndërsa palltoja e saj mahnitëse e madhe kishte një siluetë të butë dhe kryq me kopsa në të gjithë gjoksin.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb