Mendjet kreative të Victoria’s Secret e dinë se si niset viti më së miri. Kompania e famshme e veshjeve të brendshme ka prezantuar katalogun e 2015-s të kostumeve të larjes. Ju prezantojmë fotografitë më të mira nga katalogu i famshëm i përvitshëm i VS, në të cilin, me kostume të larjes jashtëzakonisht mahnitëse, ndër të tjera, veçohen supermodelet Candice Swanepoel, Elsa Hosk dhe Lily Aldridge. Të gjitha fotografitë janë realizuar në Hawai. (er.cu./BalkanWeb)
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: