Sekretari i përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi në “Facebook” ka shpërndarë videon teksa bën thirrje që qytetarët  të bëhen bashkë kundër qeverisë Rama.

Protesta e opozitës do të zhvillohet në 11 shkurt para Kryeministrisë. Blushi ka theksuar se më 11 shkurt populli do të thotë fjalën e tij.

STATUSI:

11 shkurti është dita që populli të thotë fjalën e tij!

Është dita e bashkimit të shqiptarëve kundër së keqes, hajnisë, krimit, mjerimit dhe shpopullimit! Ndryshimi i Madh po afron

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb