Mijëra tifozë të Ajntrahkt Frankfurtit kanë mbushur rrugët e Milanos në prag të sfidës së mbrëmjes kundër Interit, në përballjen e kthimit të Europa Ligës, që do të luhet prej orës 21:00 në “San Siro”.

Tifozët gjermanë, të njohur për pasionin e tyre të madh ndaj Ajntrahktit, kishin prenotuar që përpara sfidës së parë të luajtur në Frankfurt plot 13 mijë bileta për takimin e sotmën, ndërsa besohet se ata do ta tejkalojnë këtë shifër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb