Një aksident i frikshëm është regjistruar sot në Qafë-Thanë. Ngjarja ndodhi para një ore.

BalkanWeb ka siguruar pamjet nga momenti i aksidentit, se si një makinë që ecën me shpejtësi del nga rruga në kthesë dhe përplaset me bordurën prej betoni.

Deri më tani nuk dihet nëse ka presona të lënduar, ndërsa nga pamjet shihet se pas përplasjes shoferi del me shpejtësi nga mjeti.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb