Një aksident i pazakontë ka ndodhur sot në një parkim nëntokësor në Prishtinë. Ngjarja ndodhi në një ndërtesë në lagjen “Lakrishtë” të Prishtinës.

Siç shihet edhe nga pamjet, një makinë ka rënë nga një prej kateve të parkingut.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona të lënduar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb