ELBASAN

Një aksident automobilistik ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Elbasan – Librazhd.

Aksidenti ndodhi në afërsi të fshatit Labinot Fushë. Siç shihet edhe nga  pamjet, makina e aksidentuar ka pësuar dëmtime, ndërsa ka edhe të plagosur.

Në momentin e pamjeve, një person është ende në makinë, ndërsa një tjetër është transportuar me urgjencë për në spital.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb