BILISHT

Dy makina janë përfshirë në një aksident mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Bilishtit. Gazetarja e “BalkanWeb”, Lorena Kodra raporton se nga aksidenti nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Shkak për ngjarjen dyshohet të jetë bërë lagështia në rrugë dhe parakalimi i gabuar, ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb