LEZHË

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur sot në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Nga të dhënat e para thuhet se në aksident janë përfshirë një makinë tip “BMW” dhe një motoçikletë ndërsa kjo e fundit për shkak të përplasjes është përmbysur. Drejtuesit e mjeteve raportohet se kanë marrë lëndime të vogla, por fatmirësisht pa  pasoja për jetën.

Dyshohet se shkak për aksidentin është bërë humbja e kontrollit të motoçikletës nga drejtuesit i saj dhe në tentativë për të shmangur përplasjen, drejtuesi i  mjetit “BMW” ka devijuar levizjen duke përplasur motorin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb