TIRANË

Katër makina janë përfshirë në një aksident mëngjesin e sotëm në kryeqytet.

Ngjarja u shënua në rrugën e Durrësit, ndërsa raportohet se si pasojë e përplasjes së automjeteve dy persona kanë mbetur të lënduar.

Siç duket edhe në video, përplasja e automjeteve ka shkaktuar kaos e trafik të rënduar në qarkullimin rrugor.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb