GRAMSH

BalkanWeb siguron pamjet nga spitali i Gramshit aty ku janë transportuar 8 të plagosurit nga aksidenti i Çekrezit ku fuoristrada me sirianë përfundoi në humnerë.

Nga 10 persona, 2 nuk dolën më gjallë teksa 8 të tjerë ndodhen në spitalin e Gramshit ku po marrin ndihmë mjekësore. Të 10 personat po udhëtonin me një furositradë tip ML nga Korça drejt Gramshit kur automjeti ra në humnerë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb