KORÇA

BalkanWeb siguron video nga vendngjarja e aksidentit të furgonit të Policisë Kufitare në aksin Korçë- Pogradec.

Pikërisht, afër fshatit Podgorie furgoni i Policisë Kufitare u përplas me një automjet tip ‘’Audi’’.

Por furgoni pas përplasjes ka dalë nga rruga dhe siç duket nga pamjet ka shembur pjesën e një hyrjeje shtëpie apo ndërtesë brenda saj për të shkatërruar derën dhe hyrjen.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb