Trajneri i Juventusit, Masimiliano Allegri ka pësuar një lëndim në këmbë në një ndeshje miqësore mes këngëtarëve dhe pilotëve të Formula 1, ku morën pjesë edhe disa ish-futbollistë. Allegri ka pësuar një tërheqje në këmbën e djathtë , ku u detyruar të largohet nga fusha. Të shtunën, Allegri me Juventus zhvillon njërën nga ndeshjet më të rëndësishme të karrierës, ku në finalen e Ligës së Kampionëve takohet me Real Madrid në Cardiff.

 


(I.Ç/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb