ANGLI-Ai kishte filluar të kërcente përpara pallatit St James të Londrës, por kjo gjë si ka pëlqyer aspak rojeve.

Performanca e turistit është ndërprerë pas disa sekondash nga ‘Scots Guards’, të cilët ruajnë rezidencën britanike dhe i kanë thënë burrit të largohet. ‘Largohu prej andej’, bërtet një nga rojet, shumë i zemëruar dhe me një theks skocez.

Nuk dihet akoma se kur është xhiruar videoja, por ky filmim i publikuar së fundmi në mediat angleze është transformuar menjëherë në një sukses klikimesh.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb