Rikthimet janë gjithmonë të bukura. Lionel Messin mund ta shikojmë përsëri te Barcelona. Spekulimet e ditëve të fundit janë konfirmuar edhe nga babai i argjentinasit (njëkohësisht edhe agjenti i tij), Jorge Messi i cili ka folur për mediet, pasi ndodhet në katalonjë. Prindi i lojtarit më të mirë në botë thotë se të ardhmes nuk i dihet asnjëherë, por thekson gjithashtu se ndihet mirë në Paris te PSG.

“Shpresoj që një ditë ai të rikthehet, e them vërtetë këtë gjë.
Ai është i lumtur te Parisi, në të ardhmen nuk dihet çfarë do të ndodhë” – tha Jorge.

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: