Mario Balotelli duket se ka rilindur pas transferimit të tij tek Olimpik Marsejë në merkaton e janarit. Sulmuesi italian shënoi një tjetër gol spektakolar, duke i dhuruar skuadrës së tij epërsinë në sfidën e fundit kundër St. Etienne.

Por më shumë se gjesti teknik, xhiron e botës po bën mënyra e festimit të futbollistit. Ai mori një telefon celular dhe postoi “live” festën e tij në “Instagram”.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: