VIDEO/ Barazim me gola, Salernitana shtang Romën në “Olimpico”

Roma dështon në shtëpi ndaj Salerninatës, duke marrë një barazim 2-2. Të parët që shënuan ishin mysafirët. Ish-futbollisti i Interit, Antonio Candreva me një lëvizje fantastike mposht Patricion. Skuadra e Mourinhos nuk pajtohet me rezultatin dhe vendos ekuilibrat në fillimin e pjesës së dytë me italo-egjiptianin El Shararaëy. Skuadra e drejtuar nga Sousa kishte ardhur … Vazhdoni me leximin e VIDEO/ Barazim me gola, Salernitana shtang Romën në “Olimpico”