KOMBINAT

Kreu i PD, Lulzim Basha  dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi 7 ditë para zgjedhjeve janë bërë bashkë në një takim.

Ata do të takojnë banorët e dëmtuar nga tërmeti për të diskutuar me ta, problematikat e tyre dhe zgjidhjet që ata ofrojnë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb