TIRANË

Është shoqëruar me batuta e të qeshura, takimi i sotëm i kryedemokratit Lulim Basha me gratë anëtarë të LDGSH.

Ndërsa ka ndarë me të pranishmit, mesazhe që vijnë në inboxin e saj, kryedemokrati Basha ka ndërhyrë, c’ka ka shkaktuara të qeshura.

Grida Duma: Fato në ditët e vështira nuk më shkruan në inbox, më con këngë ose lule. Sa herë ndodh një gjë e vështirë, nuk bën asnjë komenton, më con në inbos o një këngë të vjetër,  o dicka klasike, ose lule, kjo është të thuash ta përballosh, gjithmonë situatën. Vetem na jep pozitivitet.

Lulzim Basha: Mi nis edhe mua ato mesazhe se mua në ato momente zotërinjtë më cojnë grushte, flakë, zjarr. Po më mirë me lule dhe me këngë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb