Bayern Munchen nuk has vështirësi ndaj Wolfsburg, duke e mundur 2-0 në kampionat.

Ekipi i Nagelsmann do “tundtte rrjetën” në minutën e 20-të, por goli i Manes do konsiderohej në pozicion të parregullt.

Brenda pjesës së parë, bavarezët do gjenin rrugët e rrjetës 2 herë, me Musiala dhe Muller.

Pjesa e dytë nuk do dhuronte asgjë tjetër përvecc se një gol të Mane, i cili sërish do rezultonte të ishte në pozicion jashtë loje.

Kampionët e Gjermanisë kanë grumbulluar 6 pikë në 2 ndeshje, ndërsa Ëolfsburg 1 pikë deri më tani.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: