Një rezultat surprizë ka ndodhur në Kupën e Gjermanisë. Dortmund ka humbur në transfertë me rezultatin 1-2 ndaj St. Paulit.

Në radhët e këtyre të fundit luajti titullar mbrojtësi i Kosovës, Leart Paqarada. 27 vjeçari luajti një ndeshje të mirë ndaj verdhezinjve. Golat për vendasit u shënuan Amenido dhe autogol i VItsel. Për Dortmundin shënoi Haland me penallti./panorama.sport/

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: