Aktori i ‘Portokalli’ Bes Kallaku ka habitur fansat me një video që ka publikuar në rrjetet sociale.

Ai njihet për batutat dhe modestinë e origjinës së tij, por në videon e fundit ka treguar se të jetuarit në fshat të jep një ndjesi tjetër.

“Kur je rrit në natyrë”-shkruan Besi në videon e publikuar në “Instagram”

Ai shihet pranë një vazo me lule ku këput petalet e bardha dhe i ha. “Çfarë ka lopa më shumë se unë?”- thotë aktori, ndërsa përtypet.

Kur je rrit ne natyre

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on


(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: