Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka vizituar fshatin Barç të Korçës ku ka konstatuar se është lënë në harresë nga qeveria.

Braimllari thotë se në Barç ka mungesë të investimeve infrastrukturore, të ujit të pijshëm por dhe një shkollë e cila u rrezikon jetën çdo ditë.

 

STATUSI NGA ENDRIT BRAIMLLARI

Barçi i Korçes i lene ne harrese.
Mungesa e investimeve infrastrukturore, mungesa e ujit te pishem por me e keqja shikoni ku mesojne femijet e Barçit ne nje ambjent qe rrezikon çdo dite jeten e tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb