Një breshkë uji Karreta-karreta ka rënë në rrjetën e një peshkatari ndërsa pas ndihmës së tij ajo është lëshuar përsëri në ujë.

Në videon e siguruar nga gazetari Enrik Mehmeti për “BalkanWeb” shihet teksa peshkatari i flet breshkës me përkëdheli herë ‘çupë’ e herë ‘budallaçkë’ që është zënë në rrjeta dhe përpiqet ta çlirojë, ndërsa kafsha kërkon me çdo kusht të shpëtojë dhe zgjatet për të kafshuar peshkatarin nga frika.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: