Recete në News24

Për biskotën:
500 gr miell
2 kokrra vezë
150-200 gr gjalpë

Për kremin:
200 gr lily neutro (xhelatinë)
200 ml ujë
50-70 gr krem cheesecake i gatshëm
1 litër pana e rrahur

Për servirje: reçel qershie

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: