Chiara Ferragni, influencuesja italiane me 28.3 milionë ndjekës në Instagram, shpeshherë u prezanton miqve të saj në internet foto ku tregon pjesë të trupit të saj. Italiania e famshme e ka dëshmuar shumë herë se di të tërheqë vëmendjen dhe të mbledhë mijëra pëlqime dhe komente në rrjetet sociale.

Ferragni ka një prani jashtëzakonisht aktive në rrjetet sociale, duke bombarduar çdo ditë 28.3 milionë ndjekësit e saj me foto të jetës, familjes dhe karrierës së saj.

Chiara këtë herë ka shijuar borën… duke pozuar me rroba banje. Ajo sfidoi të ftohtin, veshi çizmet, rrobat e banjës dhe u derdh në Alpet italiane.

Influencuesja e njohur ka publikuar një video në të cilën shfaqet duke ecur në dëborë, e veshur vetëm me bikini, ndërsa në përpjekjen e saj për të ecur në një devijim të papritur. Ajo e shoqëroi videon duke shkruar “ HAHAHAHAHAHA ” në mbishkrim, teksa shpërtheu në të qeshura teksa kamera e kapte.

Sipërmarrësja dhe influencuesja 35-vjeçare, e cila është gruaja e parë që vite më parë e shndërroi emrin e saj në markë falë Instagramit, në një tjetër publikim Ferragni nuk ka nguruar të ndajë një puthje pasionante me bashkëshortin e saj, Fedez, teksa ai “mbështillte” duart rreth të pasmeve të saj, të ekspozuara ndaj pamjes së ndjekësve.

Në mbishkrimin që shoqëron momentin e ndarë me publikun, këngëtari italian dhe bashkëshortja e tij shkruajnë: “ Panettoni im i preferuar ”.

Këto Krishtlindje ishin veçanërisht zbuluese për Chiara Ferranin, pasi ajo kishte veshur një fustan të zi gjysmë transparent, e cila la gjoksin plotësisht të ekspozuar. Duke vendosur një lule të madhe të kuqe rreth qafës dhe veshur me geta të kuqe, italiania e njohur u fut vërtet në frymën e Krishtlindjes dhe kamera e kapi pamjen e saj.

Me një video që ka postuar në Instagram, ajo ka zbuluar gjithçka që po i fshinte në trupin e saj veshja e ngushtë e zezë. Në mbishkrimin e postimit të saj ajo shkroi: ” Krishtlindja 2022 ” duke mbledhur qindra mijëra pëlqime.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb