Pavarësisht se janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave, duket se deputeti socialist Arben Pëllumbi dhe bashkëshortja kanë ripërsëritur ceremoninë e martesës.

Pëllumbi, që mban postin e Sekretarit Organizativ në PS së bashku me bashkëshorten dhe fëmijët shihen teksa kërcejnë nën ritmet e muzikës së këngëtarëve Klajdi Haruni, Bruno dhe Flori Mumajesi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ceremonia është zhvilluar në një resort në jug të vendit, ndërsa bashkëshortja e deputetit ka veshur një fustan të bardhë dhe shfaqet mjaft mahnitëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Teuta🌺 (@teadupi)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: