BRITANI E MADHE

Një rrahje masive ka shpërthyer në një dasmë, e cila u mbajt në Uolverhampton të Britanisë së Madhe. E gjithë rrahja masive ka nisur, kur një dasmor filloi që të flirtojë me një dasmore.

Video u filmua nga persona të pranishëm në dasmë, kurse video ka bërë jehonë në media lokale dhe ndërkombëtare. Ngjarja ka ndodhur më datë 12 tetor 2019 e siç shihet nga pamjet, dasmorët zihen keqas me njëri-tjetrin, shkruajnë mediat e huaja.

Si rezultat i rrahjes, një dasmor ka përfunduar në spital, kurse dy të tjerë u dërguan për trajtim, për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb