VIDEO/ Deputetët e Ganës prezantojnë fshatrat me emrat e organeve gjenitale

29 Korrik, 2018 21:44

Madhësia e tekstit:

Balkanweb app Get it on Google Play
Deputetët në Parlamentin e Ganës kanë shpërthyer në të qeshura kur një prej tyre filloi të rendiste disa emra fshatrash në zonën e tij elektorale që kishin si referencë organet gjenitale.

“Vagina e mençuar” dhe “testikuj të mërzitur” ishin dy emrat e fshatrave që përmendi deputeti, i cili po pyeste se kur këto zona do të kishin qasje në energji elektrikë.

“Sigurimi i tyre me energji elektrike mund të ndërhyjë në aktivitetet e natës,” tha me shaka Ministri i Energjisë Boakye Agyarko.

Videoja e publikuar nga një gazetar u bë virale.

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa:
loading...
©