TEPELENE

Një makinë është djegur mbrëmjen e sotme në lagjen “Selam Musai” në qytetin e Tepelenës.

Gazetarja Brikena Metaj raporton për “Balkanweb” se makina e djegur është me targat TR 0858 N. Automjeti i djegur është tip “Ford” dhe ëhstë në pronësi të shtetasit Dejvi Dula.

Në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe zjarrfikëset. Paraprakisht dyshohet se ka pasur masë elektrike.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb