“Dil jashtë se mos shembet, merr kalamajt“ janë këto fjalët që dëgjohen në një video të siguruar nga “BalkanWeb”. Personi në panik dëgjohet t’i kërkojë familjarëve të dalin jashtë, pasi banesa ka rrëzik të shembet nga lëkundjet e forta të tërmetit.

Video është regjistruar në një prej zonave të Tiranës, pas tërmetit të fortë që shkundi sot vendin, duke lënë pas dëme të shumta materiale si edhe dhjetëra të plagosur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: