Kryeministri Edi Rama në Ditën Botërore të Bletëve kujton se qeveria shqiptare nëpërmjet AZHBR ka financiaur 3386 projekte për bletarinë.

Rama thotë se bletët bëjnë mrekulli duke i identifikuar edhe me njerëzit e punës.

 

STATUSI NGA EDI RAMA

 

MIRËMËNGJES ?

me bletët punëtore që së bashku bëjnë mrekulli dhe bekuar qofshin bletërritësit e të gjithë njerëzit e punës?

#DitaBotëroreeBletëve ???vjen sot me 3386 projekte të financuara për bletarinë nga Agjencia Zhvillimit Bujqësor e Rural

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb